• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Геотекстиль

Геотекстиль

 

АКЦІЯ!!!
Тільки до 31 липня!
спеціальна ціна на ГЕОТЕКСТИЛЬ - 9.5 грн/м2
Деталі запитуйте в менеджера:
(032) 244-17-70, 243-12-13
(067) 672-71-89

ТОВ "Полі-сервіс" пропонує вашій увазі геотекстилі (армовані, іглопробивні і термофіксований) та геосітки з 100% поліефірних волокон, розроблені на основі сучасних технологій. Матеріал нейтральний до агресивного середовища, нетоксичний, екологічно чистий, стійкий до впливу ультрафіолетового випромінювання, мікроорганізмів, бактерій, кислот, лугів, температурних перепадів, не утворює побічних продуктів розпаду.

Геотекстиль, який ми реалізуємо на ринку західної України, характеризується високими фізико-механічними характеристиками (високим модулем пружності, опором місцевим механічним пошкодженням, універсальними фільтрувальними якостями), широко застосовується в промисловому, цивільному і дорожньому будівництві, нафтогазовій сфері, меліорації і в ландшафтному дизайні, а також для побутових потреб.

Геотекстиль широко застосовують для забезпечення ефективної роботи дренажних систем. Він представляє собою надійне та щильне полотно. Дренажний геотекстіль з легкістю пропускає воду, затримуючи при цьому навіть найдрібніші щільні шматочки грунту, які можуть засмітити собою дренажну систему і порушити її нормальне функціонування. Геотекстиль для дренажу користується попитом при прокладці трубопроводів та дренажних мереж. З його допомогою створюється роздільно - фільтруючий шар, який сприяє збільшенню термінів експлуатації споруджуваного об'єкта.

Важливими властивостями матеріалу є:
- Простота в укладанні: рулони матеріалу невеликі та легкі, завдяки чому зменшуються транспортні і складські витрати, так само як і витрати праці.
- Простота в обробці: рулони матеріалу можуть бути розрізані прямо на місці ланцюговою або ручною пилкою.
- Геотекстиль не вбирає воду: при використанні в вологих умовах вага рулонів залишається незмінною.
- Геотекстиль не проростає корінням, стійкий до природних кислот і лугів, а також до комах, бактерій і цвілі.

У результаті використання геосинтетичних матеріалів, досягається скорочення витрат за рахунок:
- підвищення надійності і довговічності будівельних конструкцій, а також їх елементів;
- зниження матеріаломісткості конструкцій;
- підвищення якості виконання ремонтно-будівельних робіт;
- спрощення технології виконання робіт;
- зменшення витрат на ремонт (наприклад, збільшення терміну служби між середніми ремонтами) конструкцій в зв'язку з їх більшою експлуатаційною надійністю;

Додатковими перевагами є зручність при транспортуванні і зберіганні, простота при укладанні (без застосування спеціального обладнання).


Великий вибір геотекстилю зі складу у Львові ви знайдете в компанії ТОВ “Полі-сервіс”. Ми пропонуємо сертифіковані вітчизняні геоматеріли за прийнятною ціною.

Ціни на геотекстиль запитуйте в менеджерів за телефонами:
(032) 244-17-70, 243-12-13 
(067) 672-71-89

Також пропонуємо:

Дренажні труби ПВХ

Каналізаційні колодці та люки