• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua
[forms ID=1]

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Гідроізоляція

Гідроізоляція AQUAMAT-PENETRATE

AQUAMAT-PENETRATE – новий спосіб гідроізоляції бетону. ПЕНЕТРАТ – це однокомпонентний матеріал, що має цементну основу, містить активні хімічні агенти та використовується для гідроізоляції нового або старого міцного бетону та бетонних блоків. Після нанесення пенетрату, активні агенти, які містяться в ньому, разом із водою, що знаходиться в порах бетону, мігрують до його капілярної структури, де з'єднуються з наявним в бетоні гідроксидом кальцію (вільним вапном). Агенти ініціюють зростання водонерозчинних кристалів на стінках капілярів, пор і мікротріщин (зазвичай усадочних тріщин). Зростання кристалів призводить до звуження і повного закупорювання капілярів, пор і мікротріщин, ширина яких не перевищує 0,4 мм. Тим самим, нанесення AQUAMAT-PENETRATE на поверхню бетону, забезпечує гідроізоляцію самого тіла бетону. Тобто, сам бетон стає гідроізоляцією.

Гідроізоляція AQUAMAT-PENETRATE

Переваги та особливості гідроізоляції AQUAMAT-PENETRATE:

• Після нанесення матеріал знаходиться в постійно активному стані.

Застосовується як для «позитивної» (нанесення матеріалу з боку ґрунту, у цьому випадку вода працює на притиск), так і для «негативної» гідроізоляції (нанесення матеріалу з боку приміщення - вода працює на відрив).

• Особливо ефективний при «негативній» гідроізоляції бетонних конструкцій. У цьому випадку зростання кристалів йде в напрямку протилежному руху води (вологи) усередині бетону. В результаті кристали витісняють воду (вологу) з усього тіла бетону.

• Поверхні, на яких проводиться гідроізоляція, не стають водонепроникними відразу після нанесення AQUAMAT-PENETRATE. Для отримання необхідного ефекту потрібний обов'язковий вплив води протягом двох, а краще трьох днів. Передчасне висихання поверхні веде до втрати гідроізоляційних властивостей матеріалу і, навіть, до його відшарування від поверхні.

• Пенетруючі гідроізоляційні матеріали, в тому числі AQUAMAT-PENETRATE, внаслідок специфічних хімічних властивостей, працюють виключно в бетоні або на інших подібних будівельних конструкціях, що містять цемент.

• Ефект гідроізоляції в цих системах визначається не поверхневою герметизацією, а в першу чергу, закупорюванням капілярів в тілі бетону.  Наноситься дуже тонким шаром, головним чином, граючи роль «резервуару» для активних хімічних речовин.

• Будівельні конструкції, гідроізольовані за допомогою AQUAMAT-PENETRATE, не чутливі до механічних пошкоджень. Пошкодження покриття - сліди ковша екскаватора, відколи, подряпини та інше, не впливають на властивості гідроізоляції.

• Бетон, оброблений гідроізоляцією ПЕНЕТРАТ, має високу стійкість до середовищ PH 4 -11 при постійному контакті та PH 2 - 12 при періодичному впливі.

• Бетон, оброблений AQUAMAT-PENETRATE, захищений від корозії арматури. Також підвищується його ударна міцність, стійкість до заморожування та відтаювання, інших атмосферних впливів.

Сфери застосування:

Гідроізоляція підвалів, ліфтових шахт, фундаментів, гребель, підземних гаражів, підвальних і цокольних поверхів, резервуарів для питної води та води господарсько-побутового призначення, акваріумів з морською водою, споруд для водної підготовки, тунелів, септиків, каналізації, тощо.

Технічні характеристики AQUAMAT-PENETRATE:

Консистенція: цементний порошок.
Колір: сірий.
Кількість необхідної води: 6,40-6,70 л/20 кг мішок.
Щільність у сухому стані: 1,06 ± 0,05 кг/л.
Щільність свіжого розчину: 2,00 ± 0,05 кг/л.
Час робочої придатності: 30-60 хвилин.
Адгезія до бетону: 1,6 Н / мм.

Проникаюча гідроізоляція ГС Пенетрат

Проникаюча гідроізоляція ГС Пенетрат у своєму роді є унікальною і дозволяє отримати водонепроникну поверхню впродовж 24-48 годин після нанесення продукту.

 

Запитайте актуальні ціни на гідроізоляцію PENETRATE в наших менеджерів за телефонами:
(032) 244-17-70, 243-12-13
(067) 672-71-89