• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Гідроізоляція Геомембрана

Геомембрана

Геомембрана - це будівельний матеріал для ізоляції, виготовлений з поліетиленової основи з додаванням різних добавок, що надають йому додаткові властивості, стабілізуючі різні хімічні реакції і температурні режими.

Геомембрану цього виду виробляють з матеріалу високої міцності, але низького тиску. Її відмінними особливостями можна назвати щільність, високу ступінь міцності, фізичну / хімічну стійкість. Характеризується жорсткою структурою, що дозволяє використовувати плівку на рівних поверхнях великої площі в процесі спорудження різноманітних резервуарів, водойм і накопичувачів.

На якому б з видів будівництва не використовувалася геомембрана, термін її служби неодмінно складе не одне десятиліття! Цей матеріал без деформації і пошкоджень спокійно переживе проливні дощі і глибокі заморозки грунту. Він буде повністю справлятися зі своїми функціями, не порушуючи гідроізоляційних властивостей конструкції, елементом якої він є.

Надійний захист для фундаменту

З метою захистити фундамент будови від негативних наслідків впливу грибків, цвілі і вологи, ще на етапі спорудження слід ретельно продумати систему гідроізоляції. Тала вода, дощові і грунтові води постійно завдають фундаментам чималої шкоди, тому гідроізоляція для фундаменту повинна бути дуже надійною.

Геомембрана унікальниа тим, що забезпечуючи надійний захист фундаменту від вологи і вогкості, вона одночасно сприяє його якісній вентиляції.

Отримайте додаткову інформацію або замовляйте геомембрану за телефонами:
(032) 244-17-70, 243-12-13
(067) 672-71-89
або по E-mail: office@poliservice.com.ua

Відправимо товар Новою Поштою по Україні.
Доставка по Львову та Києву.