• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Труби Е2 двошарові гофровані

Труби поліетиленові Е2 двошарові гофровані

поліетиленові труби Е2 двошарові гофровані


Труби Е2 відносяться до класу безнапірних двостінних труб зі структурованою зовнішньою стінкою і використовуються для будівництва мереж зовнішньої каналізації, водовідведення, дренажу і в якості захисної оболонки при прокладанні телекомунікацій.

Двошрові гофровані труби Е2 і фасонні вироби до них виготовляються згідно з ДСТУ БВ.2.5-32:2007, а також вимог ЕN 13476-1:2002 (труби та вироби для каналізації і водовідведення) і EN DIN4261- 1:1998-12 (труби для дренажу).

Для з’єднання труб використовуються двохрозтрубні муфти з ущільнюючим кільцем з еластомерної гуми.

Високі експлуатаційні параметри трубам і фасонним виробам Е2 забезпечують:
- ідеально гладка внутрішня поверхня;
- висока абразивна і хімічна (антикорозійна) стійкість до агресивних речовин, що містяться в стічних водах;
- висока кільцева жорсткість при малій питомій вазі (SN4 –SN8);
- температурний режим для Е2-К 95С- постійно і 110 С – короткочасно;
- висока деформаційна витривалість;
- легкість монтажу і прокладання.

Зверніть увагу:   Ціни на поліетиленові труби двошарові гофровані

Труба водовідвідна з муфтою ПП Е2-К

труби гофровані Е2-К для зовнішньої каналізації

Труби для зовнішньої каналізації Е2-К з профільованими стінками виробляються із поліпропілену нової генерації – блочного сополімеру РР-В. За властивостями цей матеріал набагато переважає можливості PVC і РЕ, забезпечуючи виробам ряд додаткових експлуатаційних переваг. Зокрема, підвищена хімічна стійкість поліпропілену дозволяє застосовувати ці труби не тільки в будівництві безнапірних побутових чи дощових каналізаційних мереж загального призначення, але й використовувати для транспортування промислових стоків в умовах хімічно забруднених ґрунтів. Діапазон робочих температур для труб із поліпропілену складає від -20 до +110 С, завдяки чому можливий монтаж трубопроводів при мінусових температурах, а також транспортування високоградусних теплоносіїв. Крім цього, поліпропілен, у порівнянні з поліетиленом, більш легкий, має більшу стійкість до навантажень.

Для будівництва безнапірних зовнішніх каналізаційних мереж ТОВ "Полі-сервіс" пропонує труби Е2-К номінальним діаметром 110 - 400 мм. За спеціальним замовленням можливі також поставки труб діаметром 250, 500 - 1200 мм.

Труби поставляються мірними відрізками довжиною 3, 4 або 6 м в комплекті з двохрозтрубною муфтою і двома ущільнюючими кільцями. За бажанням замовника труби 110 мм можуть доставлятись в бухтах до 50 м.п.

Колір труб: зовнішня поверхня – теракотова, внутрішня – світло-сіра.

Характеристики:
Матеріал: PP, PE80
Клас жорсткості: SN4, SN8, SN16

Дренажні системи Е2-D

труби гофровані Е2-Д для дренажу
ТОВ "Полі-сервіс" реалізує у Львові та на території західної України дренажні труби серії E2-D номінальними діаметрами від 110 до 400 мм. для будівництва дренажних трубопроводів із HDPE. Доставляються вони мірними відрізками довжиною 4 або 6 м в комплекті з двохрозтрубною муфтою і двома ущільнюючими кільцями.

Для здійснення дренажу в середньозернистих пісках з середнім діаметром частин менше 0,3-0,4 мм, а також в дрібнозернистих і пилових пісках, супісках і при слоїстій структурі водоносного шару найближчим часом ми запропонуємо вам дренажні труби в захисних фільтрованих оболонках. Для обладнання дренажних систем використовуються труби з відповідною перфорацією. За допомогою спеціального обладнання між гофрами труб роблять прорізи, які забезпечують поступлення ґрунтових вод всередину труби. Розміри, кількість і розміщення прорізів залежить від завдань будівництва, типу дренажу (досконалого чи недосконалого), а також розрахункової величини секундного розходу притоку в дренажний трубопровід і його нахилу. В зв’язку з цим наша компанія” пропонує споживачам 4 види труб серії Е2-D.

Е2-D ОР – без перфорацій. Використовуються для транспортування інфільтрованих стічних вод до колодязів.
Колір труби Е2-D – чорний (верхня частина труб для дренажу недосконалого типу Е2-D МР і Е2-D LР позначається світлою рискою).

Для будівництва трубопроводів з використанням труб серії Е2 Компанія „Полі-сервіс” пропонує також широкий асортимент фасонних виробів.

Труба для часткового дренажу ПЕ E2-D TP
Матеріал: PE80
Клас жорсткості: SN8
Поверхня дренажу: 360°

Труба для часткового дренажу ПЕ E2-D LP
Матеріал: PE80
Клас жорсткості: SN8
Поверхня дренажу: 220°

Труба для часткового дренажу ПЕ E2-D МP
Матеріал: PE80
Клас жорсткості: SN8
Поверхня дренажу: 120°

Системи для захисту кабелів E2-T

труби гофровані для захисту кабелів Е2-Т
Труби Е2-Т виробляють із HDPE номінальним діаметром від 110 до 200 мм, доставляються мірними відрізками довжиною 4 або 6 м в комплекті з двохрозтрубною муфтою і двома ущільнюючими кільцями. За бажанням замовника труби Ф 110 мм можуть доставлятись в бухтах до 50 м.п, діаметр 120-200 мм - в бухтах до 30 м.п.

Колір труб: чорний. 

Для замовлення продукції або отримання додаткової інформації зверніться до менеджерів ТОВ "Полі-сервіс" за телефонами:
+38 (032) 244-17-70, 243-12-13
+38 (067) 672-71-89