• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Труби (зв'язок, електрика)

Труби для електромереж та ліній зв'язку

Для проведення електричних та комп’ютерних мереж застосовуються технічні поліетиленові труби. Вони можуть бути гофровані з монтажним проводом та звичайні гладкі. Труби для електромонтажних робіт випускають методом екструзії з поліетилену низького тиску. ТОВ «Полі-Сервіс» пропонує зі складу у Львові гофровані та гладкі поліетиленові труби Ø 20-200 мм.

  труби для прокладання кабеля

Поліетиленові труби для електромереж та ліній зв'язку призначені для захисту кабеля від впливу зовнішніх чинників, зокрема від механічного пошкодження. Гофровані поліетиленові труби для електромонтажних робіт використовуються для прокладання електромереж, систем комунікації, телефонних та телевізійних кабелів прихованим сбособом (у приміщеннях промислового та агропромислового призначення, у виробничих чи складських комплексах, при монтажі фальшпідлог в офісних, торгових або житлових приміщеннях).

Ще одна сфера застосування – прокаладння мереж зв'язку та електричних кабелів в грунті або зовні будівель і споруд.

Крім захисту мереж від механічних пошкоджень, гофра виключає розповсюдження горіння при короткому замиканні, завдяки високому електричному опору забезпечує додаткову ізоляцію силового кабелю, виключаючи тим самим, можливість ураження струмом при пошкодженні ізоляції в процесі експлуатації чи обслуговування мережі. Монтажні труби з ПНТ дозволяють захистити кабель при прихованому укладанні в землю або заливці в монолитобетон від руйнування їдкими парами і газами, від попадання всередину мереж вибухо та пожеженебезпечних речовин з навколишнього середовища.

Зверніть увагу:   Ціни на поліетиленові труби двошарові гофровані для зв'язку

Варіанти та особливості прокладання труб ПЕ:

• Для виробничих приміщень - (прихований спосіб) труби для електромонтажних робіт можуть прокладатися ззовні чи всередені стін або стель, по металевих конструкціях будівель, по технологічному устаткуванню, в підлозі при підході до устаткування і тому подібне

• При зовнішньому монтажі - по конструкціях будівель і споруд, по технологічних і кабельних естакадах. Забороняється прокладати труби ПНТ вздовж димарів та інших гарячих трубопроводів.

Технічні труби з поліетилену слід прокладати таким чином, щоб запобігти накопиченню вологи і конденсату у вигинах, виключити попадання всередину мережі емульсій, пилу, масел і т.п. Для цього необхідно ущільнювати місця з'єднання. З'єднання поліетиленових труб для електромонтажних робіт виконується з подальшою зваркою в муфтах або гарячим обсадженням в розтрубах.

Особливі переваги поліетиленових труб для електромонтажних робіт:

• стійкість до циклічних коливань температури грунту або будівельної конструкції;
• висока кільцева жорсткість;
• гладка внутрішня поверхня і низький коефіцієнт тертя спрощує процес протяжки кабелю;
• підвищена звукова і теплова ізоляція;
• гнучкість, що дозволяє прокладати повороти траси, можливість прокладки по нестандартних конструкціях;
• хімічна стійкість труб в агресивних середовищах.

УВАГА!

Щоб зробити правильний вибір пластикових труб, необхідно знати:
- Діаметр пластикових труб виміряється в мм по зовнішньому краю.
- Пластикові труби розрізняються за призначенням.

Запитуйте ціни на труби для електромереж та зв'язку в наших менеджерів за телефонами:
+38 (032) 244-17-70, 243-12-13
+38 (067) 672-71-89