• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

factroy pressКомпанія «Полі-сервіс» займається реалізацією широкого асортименту новітніх матеріалів для облаштування інженерних мереж. Понад 15 років роботи на ринку Західної України – такий досвід дозволив досконало вивчити потреби та бажання наших клієнтів.

Продукція представлена в наступних категоріях:

1. Труби, фасонні частини та запірна арматура
- поліетиленові труби та фасонні частини
- гофровані труби
- труби та фітінги із ПВХ
- азбестоцементні напірні та безнапірні труби
- труби для тепломереж
- вогнезахисні муфти

Цей різновид товарів незамінний при облаштуванні каналізаційних систем, водопровідних та газопровідних конструкцій, дренажів. Гофровані труби, окрім перекислених вище галузей, можуть застосовуватись при прокладанні промислових стоків, експлуатація яких відбуватиметься при контакті із забрудненим хімікатами ґрунтом. Труби з ПВХ використовуються в тепломережах та системах гарячого водопостачання. Безнапірні азбестоцементні труби використовують при прокладанні телефонних та електричних кабелів, газоходів, сміттєпроводів та димарів.
В каталозі ви знайдете фасонні частини до усіх перекислених різновидів труб. Запірна арматура з чавуну представлена європейськими брендами Blucast та Bohamet.

2. Комплектуючі для дренажних систем
– труби
- геотекстиль
- дренажні колодці
- ливневі решітки
- пісковловлювачі
- водовідвідні лотки.

Усі ці елементи застосовуються при створенні дренажних конструкцій, які ефективно справляються з функцією відводу води з поверхні землі (поверхневий дренаж) або ліквідації зайвої вологості, що утворюється у ґрунті під дією ґрунтових вод (глибинний дренаж).

3. Звукоізоляція матеріалами K-Flex Fonik
Завдяки відкритій пористій формі звукоізоляційні матеріали K-Flex та TECSOUND® мають чудовий звукопоглинаючий ефект. Існує декілька різновидів цього матеріалу, кожен з яких має свої специфічні властивості, в залежності від яких застосовується в певних конкретних сферах.

4. Теплоізоляція труб - вироби з:
- каучуку
- спіненого поліетилену
- мінеральної вати
- поліуретану.

Теплоізоляція в системах опалення необхідна для того, аби тепловиділення концентрувалось на радіаторах. В системах холодного водопостачання – для підтримання певної температури холодної води. В системах постачання гарячої води – для підвищення ефективності роботи бойлера.

5. Комплектуючі для систем опалення:
- сталеві панельні радіатори
- газові котли
- поліпропіленові труби.

6. Каналізаційні люки – які покриватимуть оглядові колодязі та забезпечать до них вільний доступ. У нас ви зможете придбати люки:
- пластикові
- полімеропісчані
- чавунні.

7. Резервуари та сепаратори з поліетилену
В тому числі: резервуари для зберігання хімічних речовин, а також харчових продуктів (стійкі до низьких температур та ультрафіолету).

Для консультацій, замовлення продукції або пропозицій телефонуйте нам
+38 (032) 244-17-70, 243-12-13
+38 (067) 672-71-89