• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Клеї, герметики

Промислові клеї Henkel Loctite

ТОВ "Полі-сервіс" пропонує промислові клеї ТМ Henkel Loctite для рішення різноманітних завдань.

Матеріали Loctite® промислової гами дозволяють вирішити більшість проблем, пов'язаних з процесами збирання, ремонту і технічного обслуговування промислового обладнання. Завдяки своїй універсальності і надійності матеріали Loctite® широко застосовуються в машинобудуванні, енергетиці, суднобудуванні і судноремонті, автомобілебудуванні, гірничодобувній, нафтогазовій, хімічній та інших галузях промисловості.
Виробництво корпорації Henkel Loctite сертифіковане за міжнародним стандартом якості ISO 9001.

Матеріали для складальних і профілактичних робіт:

1. Фіксація і герметизація метричних і трубних різьб надає з'єднанням довговічність, запобігає корозії з'єднання і ослаблення під впливом вібрацій;

промислові клеї HENKEL торгової марки Loctite для фіксації різбленьпромислові клеї HENKEL Loctite для герметизації різблень та трубпромислові клеї HENKEL Loctite для герметизації різблень та трубпромислові клеї HENKEL Loctite для герметизації різблень та труб

2. Фланцеві з'єднання механічних з'єднувальних муфт і жорстких збірок зі збільшенням максимально допустимого значення оборотного моменту без зміни конструкції вузлів;

промислові клеї HENKEL Loctite для герметизації фланцевих з'єднаньпромислові клеї HENKEL Loctite для герметизації фланцевих з'єднань

3. Формування прокладок - герметизація фланцевих з'єднань корпусів редукторів, картерів, насосів, коробок передач і т.д.;

Промислові клеї Henkel LoctiteПромислові клеї Henkel LoctiteПромислові клеї Henkel LoctiteПромислові клеї Henkel LoctiteПромислові клеї Henkel LoctiteПромислові клеї Henkel LoctiteПромислові клеї Henkel LoctiteПромислові клеї Henkel Loctite

- Фіксація циліндричних і конусних з'єднань з одночасним забезпеченням герметичності - фіксація підшипників в корпусах і на валах, установка втулок і гільз в корпусі, шестерень на валах і т.д.;

- Герметизація пористості у виливках, а також деталях, виготовлених методом порошкової металургії;

- Склеювання деталей з різних матеріалів - металів, скла, гуми, пластмас в різних поєднаннях і з високою механічною міцністю;

- Змащування підшипників кочення і ковзання, направляючих, ланцюгових і зубчастих передач, металорізального інструменту.

ОПИС ТА ПРИЗНАЧЕННЯ КЛЕЇВ HENKEL Loctite

Отримайте додаткову інформацію або замовляйте клеї HENKEL Loctite®:
- за телефонами: (032) 244-17-70, 243-12-13
- моб.: (067) 672-71-89
- e-mail: office@poliservice.com.ua.

Відправимо товар Новою Поштою по Україні.

Доставка по Львову та Києву.

 

Ремонтні та відновлювальні роботи з використанням Henkel Loctite

Усунення "задирів" валів і гідравлічних плунжерів (штоків).
Відновлення задертої поверхні дозволяє встановити новий підшипник, що дає можливість зберегти вал і уникнути його перегріву з наступною деформацією. Ремонт часто може бути проведений на місці без необхідності повного розбирання механізму або зняття вала.

Відновлення зношених або зруйнованих шпонкових пазів.
Формування паза з використанням шпонки як шаблон забезпечує ідеально точну посадку, виключаючи можливість зсувів, чим досягається повний контакт по поверхні.

Відновлення пошкоджених шліцьових пазів.
Пошкодження втулки шліцьового з'єднання викликає підвищену вібрацію, нерівномірність передачі зусилля і руйнування охоплених шліців. Охопленні шліци можуть бути використані для відновлення поверхонь, що сполучаються. Ремонт дозволяє забезпечити рівномірну механічну передачу і 100% -ний контакт між дотичними частинами.

Відновлення пошкоджених посадочних місць підшипників.
Відновлення корпусу підшипника, посадкового отвору або втулки (вкладиша). У багатьох випадках втулка або підшипник самі можуть бути використані для відновлення корпусу на місці, без розбирання і механічної обробки вузла.

Відновлення зірваних різьбових з'єднань.
Ремонт або відновлення зірваного різьблення з використанням відповідного болта або пробки в якості формоутворювача. Не потрібно заварювання, свердління, нарізування різьблення або встановлення різьбових втулок.

Відновлення ерозійно-корозійного руйнування.
Ремонт пошкоджень без використання зварювання. Поверхні обтікання і зношені кільцеві сідла можуть бути відновлені без машинної обробки. Більшість ремонтних робіт проводиться на місці розташування обладнання.

Ліквідація наскрізних отворів, тріщин в корпусах.
У тому випадку, якщо корпус зберігає конструктивну міцність, для ремонту пошкоджень можуть бути використані відновлювальні технології. Тріщини (щілини), пробоїни для зміцнення можуть бути перекриті перемичками (бандажами), і відремонтована ділянка буде стійкою до впливу води, охолоджуючих рідин, масла, багатьох хімічно агресивних середовищ і високих температур.

Відновлення щільності зварних швів.
Пошкоджену ділянку шва можна швидко герметизувати зовні або зсередини. Контроль герметичності можна здійснити за допомогою рідин для капілярної дефектоскопії.

Усунення течії в трубопроводах і ємностях.
Пропоновані матеріали можуть забезпечити швидке повернення в експлуатацію, високу хімічну і абразивну стійкість пошкодженої ділянки. Ремонту підлягають ємності з різних матеріалів - металів, пластиків, бетону, гуми. Для контролю газопроводів можуть бути використані індикатори витоку газів.

Захист від ерозії і корозії.
Після відновлення пошкоджених поверхонь можливе продовження дії ерозії і корозії на інші ділянки. За допомогою матеріалів холодного затвердіння можуть бути створені захисні покриття для вже відремонтованих, а також нових і непошкоджених корпусів, крильчаток тощо.

Ремонт конвеєрних стрічок.
Стиковка, усунення розривів, порізів та інших пошкоджень за допомогою матеріалів холодної вулканізації. Відремонтована стрічка працездатна через дві години за нормальних умов.

Відновлення пошкоджених гумових покриттів.
Ремонт пошкоджених гумових рукавів, кабельних оболонок, футеровок і ін. матеріалів холодної вулканізації. Ремонт пошкоджень обгумованих валів з можливістю точного підбору твердості.

 

Отримайте додаткову інформацію або замовляйте клеї HENKEL Loctite®:
- за телефонами: (032) 244-17-70, 243-12-13
- моб.: (067) 672-71-89
- e-mail: office@poliservice.com.ua.

Відправимо товар Новою Поштою по Україні.

Доставка по Львову та Києву.