• На ринку з 2002 року!
 • No1 : Найширший асортимент продукції!
 • office@poliservice.com.ua
[forms ID=1]

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Колодці

Колодці поліетиленові

ТОВ "Полі-сервіс" виготовляє по спец замовленню поліетиленові колодці будь-яких розмірів:

- дренажні колодці
- оглядові колодці
- каналізаційні колодці

Використання поліетиленових колодязів є досить широким: при будівництві електричних та телекомунікаційних мереж, як магістральних, так і локального значення. В них розміщуються з'єднувальні муфти, кабелі та оптико-волокно. Колодці можуть бути встановлені в різних зонах (проїжджа частина, пішохідні зони), вони є хорошою альтернативою залізобетонним виробам.

Зверніть увагу:   Ціни на поліетиленові колодці для каналізації та дренажу

Поліетиленовий колодець має багато переваг перед аналогами з інших матеріалів:

 • Стійкість до корозії
 • Механічна та вібростійкість
 • Жорсткість конструкції
 • Герметичність з'єднань
 • Стійкість до перепадів температур
 • Стійкість до хімічного впливу, висока морозостійкість
 • Не потребує додаткового фарбування
 • Екологічна безпека
 • Легка чистка
 • Відносно мала вага готового виробу
 • Ціна нижча за аналогічну продукцію із традиційних матеріалів.

Поліетиленові колодці можна монтувати при несприятливих погодніх умовах (опади, високій рівень ґрунтових вод, тощо). Монтаж та демонтаж є легким та швидким.

Різновиди поліетиленових колодців

Габарити пластикових каналізаційних колодязів залежать, насамперед, від добової продуктивності системи каналізації та дренажу, що визначаються обсягами утилізованих, прийнятих стічних вод.

Оглядові (інспекційні) колодці

Оглядовий колодець

Каналізаційна система є складною, має велику кількість важливих елементів, які забезпечують її ефективну роботу. Оглядовий колодець служить для обслуговування та контролю стану каналізації. Колодязі облаштовують в разі зміни ухилу колекторів каналізації, їх напрямків та діаметру труб.

Оглядові колодязі облаштовують безшумними кришками і решітками, що підійдуть для різних зон (пішохідної, доріг для різного типу транспорту, легкових авто та вантажівок, парків та іншого). Кришки та решітки перешкоджають потраплянню в колодець сторонніх предметів. Телескопічна кришка легко "ходить" по трубі (стовбуру колодця) - це значно спрощує монтаж, а у подальшому, якщо відбуватиметься реставрація дорожнього покриття, відмітку кришки легко відрегулювати у відповідності до висоти дороги.

Якщо правила монтажу та експлуатації колодязя дотримані - термін його служби складатиме не менше п’яти десяти років.

Дренажні колодці

дренажний колодець

Дренажні колодці призначені для використання в каналізаційних, дощових та дренажних системах. Сучасні дренажні та каналізаційні мережі оснащені телескопічними пристроями, а очищення колодязів відбувається за допомогою гідравліки, тому всі необхідні маніпуляції та контроль відбуваються з поверхні.

Колодець використовується для технічного обслуговування системи дренажу на ділянці. Кількість колодців буде залежати від різних факторів, зокрема розмірів ділянки, стану ґрунтів, тощо. В залежності від функцій, що виконують колодязі, буде змінюватися їх конструкція.

Каналізаційні колодці

каналізаційний колодець

Пластикові каналізаційні колодці накопичують стоки господарсько-побутової діяльності, за їх допомогою можна провести контроль стану мережі каналізації, та, за необхідності, її обслуговування. Основна функція каналізаційного колодязя - забезпечення безперешкодного переміщення стічних вод. Саме тому на дні пристрою, що являє собою лоток-кинету, розташовані борозди, які регулюють напрямок руху води. Полімерні каналізаційні колодці часто застосовуються в системах зливної та господарсько-побутової каналізації.

Щоб замовити колодець або уточнити вартість виробу - зателефонуйте менеджеру ТОВ "Полі-сервіс" за телефонами:
+38 (032) 244-17-70, 243-12-13
+38 (067) 672-71-89