• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua
[forms ID=1]

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Для свинокомплексів

Обладнання для свинокомплексів

ТОВ «Полі-сервіс» пропонує вам обладнання для свинокомплексів:
- систем видалення гною у свинарнику,
- теплих килимків,
- систем водопостачання та ін.

Також ми спеціалізуємось на продажі полімерних труб та фітингів – в каталозі ви побачите багато найменувань продукції. Ви можете замовити окремі деталі та обладнання, а можете довірити нашому фахівцю розробку цілісного, комплексного рішення – наприклад, створення системи гноєвидалення або подачі води (кожен проект розробляється індивідуально).

Самосплавне гноєвидалення

Самосплавне гноєвидалення – проста та ефективна система, застосування якої передбачає мінімальну участь людини. Робітникам ферми більше не доведеться тратити безліч часу з лопатами в руках та тачками.

Принцип роботи системи простий: під ногами у тварин знаходиться ґратчаста підлога, гній продавлюється копитами свиней вниз і потрапляє у спеціально обладнані ванни, де накопичується протягом двох тижнів. Після того, як ванни заповнились, працівник за допомогою гака підіймає пробку ванни і фракції гною стікають у зливний отвір. Після цього, гній під дією негативного тиску самопливом видаляється по каналізаційним трубам за межі свинарника.

система самосплавного гноєвидалення

Монтаж системи гноєвидалення нескладний, в якості з’єднувальних елементів застосовуються гумові ущільнювачі. Ми постачаємо труби та фітинги з якісних полімерних матеріалів з високим рівнем стійкості до корозії. Для постійних та гуртових покупців передбачена гнучка система знижок.

Теплі килимки для поросят

Догляд за свинями передбачає не лише годування та прибирання, але й забезпечення правильного температурного режиму. Приміщення свиноферми зазвичай великі, опалювати їх дуже дорого, та й тепловтрати значні. Саме тому ми пропонуємо вам застосовувати інноваційну технологію – обігрів тварин за допомогою теплих килимків.

теплі килимки для поросят

Термокилимки (правильніше сказати – термоплити) працюють від звичайних розеток, при цьому їх поверхня нагрівається до комфортної температури 30-35 градусів по Цельсію і не більше. Килимки відчутно економлять електроенергію, вони стійкі до різних хімічних сполук і ударів. Поросята, які постійно перебувають у теплі, скоріше набирають вагу і не хворіють від переохолодження. 

Каналізаційні пластикові труби із ПВХ для свинокомплексів

Сучасну цивілізацію неможливо уявити без такого геніального винаходу, як каналізація. Ми настільки звикли до того, що вона є, що й не замислюємось, з якими труднощами та дискомфортом доведеться зіткнутись, якщо каналізаційна система вийде з ладу, або буде тимчасово відсутня. А такі випадки трапляються – наприклад, коли будується новий дім, проводяться ремонтні роботи у квартирі чи офісі.

Для того, аби система водовідведення працювала справно багато років, треба скрупульозно віднестися до процесу проектування майбутньої каналізації, а також ретельно підбирати матеріали для монтажу. У цій статті ми поговоримо про те, які матеріали може запропонувати споживачу сучасний ринок сантехніки, і які з них дійсно варті уваги.

Пластикові каналізаційні труби свого часу стали справжнім відкриттям у сантехнічній галузі. Їх величезна популярність обумовлюється прекрасними експлуатаційними характеристиками:
• Надійність і довгий строк служби;
• Простий монтаж;
• Можливість замаскувати труби під зовнішнім облицюванням стіни або під підлогою;
• Можливість втілювати сміливі дизайнерські рішення.

Крім того, якщо система водовідведення створена на основі цього матеріалу, вона набагато менше засмічується і практично не піддається згубному корозійному впливу. За те, щоб каналізація працювала без збоїв, відповідають в першу чергу проектувальник та виконавці монтажу. А ось довговічність роботи напряму залежить від матеріалу, з якого виготовлена система.

Як же не заплутатись у всьому різноманітті асортименту і купити дійсно якісні труби та фітинги? Перш за все не забувайте, що каналізаційні системи бувають двох типів:
• Внутрішня (та, що знаходиться всередині будинку);
• Зовнішня (знаходиться за межами будівель, доставляє стоки до очисних та утилізуючих споруд).

Як обрати труби для зовнішньої каналізації?
Зовнішня каналізація також поділяється на різновиди:
- Напірна (окрім власне трубопроводу монтується насосна станція);
- Безнапірна або дощова (стічні води рухаються завдяки ухилу водопроводу).

При створенні зовнішньої каналізації вже давно не використовуються металеві чи чавунні труби – по своїм експлуатаційним характеристикам вони значно гірші, аніж пластикові труби із ПЕ (поліетилену) і ПВХ (полівінілхлориду). Використання пластикових труб в системах зовнішньої каналізації значно знижує негативний вплив на довкілля, сама система і її обслуговування коштує набагато дешевше, ніж аналоги з металу і чавуну.

ПВХ фітинги
Ці з’єднувальні деталі потрібні не лише при монтажі трубопроводу. Вони потрібні при транспортуванні горючих газів в опалювальних системах. Крім того їх застосовують при прокладанні кабелів в якості захисних каналів.

Замовляйте продукцію або задавайте питання нашим менеджерам за телефонами:
(032) 244-17-70, 243-12-13
(067) 672-71-89