• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua
[forms ID=1]

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Для свинокомплексів

Комплектуючі для свинокомплексів

В процесі будівництва чи ремонту будинку, офісу, промислових споруд особливу увагу слід приділити проектуванню системи водовідведення і матеріалам, що будуть використовуватись при її монтажі.

Якщо раніше труби виготовлялись з металу та чавуну, то сьогодні їм на зміну прийшли пластикові труби. На сьогоднішній день – це ідеальний варіант. Труби з пластику надійні, довговічні, недорогі, прості в монтажі. Полімерні матеріали використовуються при виготовленні труб не тільки внутрішньої, але й зовнішньої каналізації. Їх використання дозволило значно знизити негативний вплив на довкілля. Водовідвідна система, виготовлена з пластику, набагато рідше засмічується і практично не піддається корозійним процесам.

У труб і фітингів із ПВХ прекрасні експлуатаційні властивості, тому вони дуже популярні, а сфера їх застосування постійно розширюється. Найчастіше їх використовують:

  • При будівництві внутрішніх та зовнішніх трубопроводів;
  • При будівництві систем опалення на підприємствах (для транспортування горючих газів);
  • При прокладанні кабелів (в якості захисних каналів) та ін.

Шиберні ножові засувки

З полімерних матеріалів виготовляються не лише труби, але й фітинги, зокрема – шиберні ножові засувки. Основне їх призначення – перекриття потоку робочого середовища, яке характеризується наявністю абразивних твердих часток, підвищеною в’язкістю, схильністю до кристалізації. Також шиберні засувки використовують для перекриття потоку гранульованих, порошкоподібних, волокнистих середовищ та їх гідросумішей, які в більшості випадків є хімічно активними.

Шиберна ножова засувка складається із ножа, який ковзає по вузьких напрямних, він регулює замикання штоку та корпусу, виготовленого з ПВХ. Верхня частина ножа у відкритому та закритому положенні виходить із корпусу. Тобто засувка завжди при необхідності може відкриватися, а гострий ніж, який розрізає середовище у трубі, дозволяє засувці надійно закриватися.

Ніж загострений по нижньому ребру. Він виготовляється з нержавіючої сталі, його поверхня полірується, що значно полегшує закриття засувки. В закритому положенні ніж під силою тиску притискається до прокладки, що забезпечує герметичність сідлового ущільнення. Герметичність верхньої частини забезпечується сальником засувки.

Довжина регулювального штоку може бути різною, в залежності від індивідуальних вимог замовників. Це дає можливість експлуатувати засувку на глибині до 6 метрів. Конструкція шиберних ножових засувок ідеально підходить для в’язких та порошкоподібних середовищ. Цей тип засувок підходить для експлуатації в тяжких умовах, для яких будь-яка інша арматура виявляється непридатною.

Шиберні ножові засувки встановлюють на трубопроводи, що транспортують стічні води самопливної каналізації, паперову масу, деревну та фруктову пульпу, шахтний пил, зерна, подрібнений текстиль, тяжкі нафтопродукти, сиропи, полімерну крихту, цемент та ін. Цей тип засувок широко використовується в целюлозно-паперовій та хімічній промисловості, на нафтопереробних підприємствах, станціях очищення води. Також вони знайшли застосування на гірничо-збагачувальних комбінатах і рудниках, у тваринницьких комплексах та птахофермах.

 

Замовляйте продукцію або задавайте питання нашим менеджерам за телефонами:

(032) 244-17-70, 243-12-13
(067) 672-71-89

 

Комплектація системи навозовидалення