• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Поліетиленові труби та фітинги

Труби поліетиленові

Поліетиленові труби або труби з поліетилену низького тиску (ПНТ) ПЕ-80 та ПЕ-100 використовують для прокладання водогонів, газогонів та систем каналізації. Массове використання цього типу труб почалося в 50-х роках минулого сторічча в розвинутих країнах Сходу та Заходу. Хоча з того часу пройшло вже майже півстоліття, ПЕ труби працюють як і раніше, не вимагаючи заміни.

ТОВ "Полі-сервіс" пропонує:
- поліетиленові труби для зовнішнього водопроводу
- поліетиленові труби для газопроводу
- литі фасонні частини з поліетилену
- фітінги відомого європейського бренду Unidelta

В наших менеджерів ви завжди зможете отримати консультації з використання всіх видів продукції та інформацію про компанії, які виконують роботи з прокладання інженерних мереж. 

В Україні діють наступні стандарти стосовно виробництва та експлуатації труб:
ДСТУ Б В.2.7-73-98. "Труби поліетиленові для подачі горючих газів. Технічні умови"
ДСТУ Б В.2.7-151:2008 "Будівельні матеріали. Труби поліетиленові для подачі холодної води. Технічні умови"
ДСТУ Б В.2.5-322 007 "Труби безнапірні з поліпропілену, поліетилену, непластифікованого полівінілхлориду та фасонні вироби до них для зовнішніх мереж каналізації будинків і споруд та кабельної каналізації"

 

Переваги труб з ПЕ

Поліетиленова труба не зношується, не піддається корозії, не боїться контакту з водою та агресивними середовищами, не вимагає катодного захисту і не потребує обслуговування. Згідно з останніми дослідженням вчених, термін служби виробу може досягати 500 років, а для деяких видів поліетилену – і до 1000 років! Однією з найважливіших властивостей поліетилену є його довговічність. Гарантійний термін експлуатації ПЕ труб складає 50 років.

З часом властивості виробів тільки покращуються: збільшується гладкість внутрішньої поверхні, за рахунок «шліфовки» в процесі експлуатації та збільшується внутрішній діаметр труби за рахунок полімерного розширення. Поліетилен не піддається корозії - отже внутрішній діаметр труб не звужується. При однаковому діаметрі пропускна здатність поліетиленової труби вище пропускної здатності сталевої на 25-30% за рахунок більшій гладкості внутрішніх стінок.

В разі замерзання води всередені труби, підземним мережам не буде заподіяно жодної шкоди, оскільки пластичні властивості труби дозволяють їй розтягуватися без втрати якісних показників.

Порівняльний аналіз витрат при будівництві водогонів показує, що водогони з ПЕ труб втричі дешевші, ніж металеві. Їм не потрібна ізоляція, спрощуються технології з'єднання труб і укладання в траншеї. Час будівництва поліетиленових водогонів скорочується, в порівнянні із сталевими, приблизно в 10 разів.

 

Відповіді на типові запитання:
• Поліетиленові труби прокладаються нижче рівня промерзання грунту - на глибину 0,5 м.
• Труби з ПЕ не втрачають свої властивості під дією сонячної радіації
• Діючий ГОСТ допускає зберігання труб на відкритому повітрі терміном до 2-х років. Не рекомендовано зберігати на вулиці при min температурі розрахункової п'ятиденки нижче -40°С
• Зварювання здійснюється при tоС навколишнього середовища від -5°С до +35°С
• При прокладанні відкритим способом робиться піщана підсипка 10 см знизу і 30 см згори
• Діапазон робочої температури для транспортної рідіни повинен коливатися в межах від 0°С до 40°С
• Розрахунковий коефіцієнт запасу міцності С = 1,25
• При зростанні t води номінальний робочий тиск зменьшуеться
• За умов, коли tоС не перевищує 50°С а концентраціяї не більше 50%, труби хімічно стійки майже до всіх основних кислот та лугів.

ТОВ "Полі-сервіс» продає поліетиленові труби для зовнішніх водогонів, газогонів, прокладання каналізаційних мереж, труби для прокладання мереж зв'язку, та фасонні частини до них. У зв'язку з коливаннями курсу гривні ціни на труби змінилися.

Актуальні ціни на продукцію уточнюйте в наших менеджерів за телефонами:
+38 (032) 244-17-70, 243-12-13
+38 (067) 672-71-89