• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Фітинги

Фасонні частини для зовнішніх трубопроводів

Фасонними частинами трубопроводу називають певні допоміжні деталі, якими комплектується система водопостачання, газопостачання, або інша інженерна мережа. Вони забезпечують безпечне з’єднання труб, утворюють повороти та розгалуження, виконують інші важливі функції. Отже, фасонні частини застосовуються для збірки трубопроводу в єдину цілісну систему. Для монтажу поліетиленових труб використовуються спеціальні фасонні частини або фітінги, конфігурація яких напряму залежить від цільового призначення.

Фітинги для поліетиленових труб поділяються на наступні види:
- Муфта. Цільове призначення – скріплення двох труб однакового діаметру. Існують також перехідні муфти, за допомогою яких можливим стає з’єднання труб з різним діаметром.
- Трійник. Ним з’єднуються три труби, з метою створення відводу або ж розведення потоку.
- Коліно. З допомогою цього дуже поширеного типу фасонних частин змінюють напрямок потоку (на 90, 45 або 30 градусів). Коліна надають всій системі трубопроводу необхідної конфігурації.

Литі фасонні частини виготовляються шляхом термоформування на спеціально пристосованих для цього термопраставтоматах. Сировиною при створенні литих фітингів є композиція поліетилену для виробництва труб класу ПЕ-100 і ПЕ-80 у гранулах. 

Монтаж литих фітингів у трубопровід здійснюється зварюванням в стик, в деяких випадках здійснюється терморезисторне зварювання з допомогою терморезисторних муфт. Якщо мова йде про зварювання в стик, то воно можливе за умови того, що частини трубопроводу будуть одного діаметра, а також з однаковою товщиною стінок. Терморезисторне зварювання здійснюється у випадку, якщо труби мають різний діаметр або товщину стінок, а також за умови обмеженості простору для монтажу.

Одною з переваг використання литих фітингів при монтажі трубопроводу є їх ціна. Якщо порівняти ціну на литі фітинги і ціну на деталі з закладним електронагрівачем великого розміру, то різниця може скласти до 30% на користь литих фасонних частин. Це пояснюється тим, що технологія виготовлення фітингів великих діаметрів з закладним електронагрівачем є вкрай складною.

Звичайно, цим переліком не обмежується асортимент виробів, який пропонує наша компанія. Звернувшись в ТОВ "Полі-сервіс" ви зможете обрати необхідну продукцію з великого асортименту, що пропонує український ринок. Ми пропонуємо механічні, стикові та розтрубні фасонні частини. Окремо ви можете придбати терморезистивні фітинги будь-якого виду. 

 

Раструбні фасонні частини (Ø 20-110 мм)

 

Наша компанія пропонує наступні раструбні фасонні частини:

- Коліна
- Муфти
- Трійники
- Бортові втулки
- Седловини

Зверніть увагу:   Ціни на раструбні фасонні частини

 

Стикові фітінги (Ø 63-400 мм)

 

Стикові фасонні частини: 

- Коліна
- Муфти
- Трійники
- Бортові втулки
- Седловини

 

Терморезисторні фітінги (Ø 20-630 мм)

Зверніть увагу:   Ціни на терморезисторні фітінги Georg Fisher

 

Деталі для газових труб

Актуальні ціни на фасонні частини та наявність запитуйте в менеджерів ТОВ "Полі-сервіс" за телефонами:
(032) 244-17-70, 243-12-13 
(067) 672-71-89