• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Фітинги

Механічні (компресійні) фітінги Унідельта

ТОВ «Полі-сервіс» пропонує фітінги компанії UNIDELTA (Італія) - одного з лідерів у виробництві фітингів для водопровідних мереж, що характеризуються бездоганною якістю, перевіреною часом. Їх виготовляють з поліпропілену PP-B, з протекцією від ультрафіолету відповідно до вимог ISO 9002. Всередени зажимного фітингу Unidelta знаходиться кільце для обтиску (цанга), яке затягується вручну за допомогою гайки. Безпосередньо стикувальний компонент кріпиться в трубі.

Зверніть увагу:   Ціни на поліетиленові фітінги УНІДЕЛЬТА

Фітінг є важливим елементом, без якого не обходиться прокладання жодного трубопроводу. Фітингами називають деталі, які з’єднують декілька ділянок труби (ці ділянки можуть розгалужуватись, утворювати поворот або ж мати різний діаметр). Конфігурація деталей напряму залежить від їх цільового призначення. Найпоширенішим фітингом є муфта, за допомогою неї з’єднують труби однакового діаметра, перехідна муфта з’єднує труби різного діаметра. Трійник з’єднує три труби, хрестовина – чотири труби.
Якщо необхідно змінити напрям потоку, використовують коліно (кут зміни напрямку – 90, 30 або 45 градусів).

Компресійні фітинги італійської фірми Unidelta вже сорок років зберігають свої лідерські позиції на європейському ринку виробників зажимних фітингів для поліетиленових труб. Вони широко використовуються при будівництві механізмів іригації, конструкцій розподілу рідин і звичайно ж, при прокладанні напірних водопровідних систем. Вироби відповідають санітарно-гігієнічним нормам, діючим в Україні, безпечні при використанні для постачання питної води та харчових рідин. Деталі UNIDELTA витримують тиск до 16 бар (1,6 МПа) для труб діаметром до 63 мм і 10 бар (1 МПа) для труб діаметром 75-110 мм. Затискні хомути (сідла) витримують тиск 10 бар (1 МПа), легкі сідла для іригації - 6 бар (0,6 МПа).

Окрім того, компанія Unidelta пропонує широкий вибір комплектуючих (муфти, трійники, фланцеві з’єднання, та багато іншого).
Ціна фітингів Unidelta цілком виправдана: гарантована якість, надійна герметизація, легкий монтаж і термін експлуатації до 50 років!

 

фітінги Unidelta Львів, Київ

Для замовлення продукції та отримання консультації зателефонуйте менеджерам:
+38 (032) 244-17-70, 243-12-13 
+38 (067) 672-71-89