• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Труби водопровідні

Труби ПЕ-80 та ПЕ-100 для зовнішнього водопроводу

водопровідні труби з поліетилену ПЕ-80, ПЕ-100


Труби даного типу виготовляють з поліетилену високого рівня густини (HDPE) і низького тиску. Їх цільове призначення – транспортування рідин, включно з питною водою, в температурному діапазоні від 0 до 40 С. Оскільки поліетилен є хімічно стійким матеріалом, можливим є використання труб для транспортування газоподібних речовин та стисненого повітря. Труби поліетиленові водопровідні широко використовуються в будівництві, а також при реконструкції зовнішніх трубопроводів. Сфера їх експлуатації охоплює як промислові об’єкти, так і житлово-комунальні господарства.

Ціна на поліетиленові труби для зовнішнього водопроводу залежить від діаметра виробу (найменші з них мають Ф 20 мм, найкрупніші – Ф до 630 мм.). Якщо діаметр водопровідних труб менший ніж 110 мм., то така продукція випускається в котушках і бухтах від 50 до 1000 метрів.

Зверніть увагу: Ціни на труби для подачі холодної води з ПЕ-80

Зверніть увагу: Ціни на труби для подачі холодної води з ПЕ-100

Труби для води з поліетилену ПЕ-80 та ПЕ-100, в порівнянні з металевими, чавунними та бетонними видами труб, мають безсумнівні переваги, серед яких:
- високий рівень пластичності та еластичності, а відтак – гарантія відсутності розривів
- внутрішня поверхня труби – гладка, тому опір потоку низький, не утворюються нарости
- морозостійкість: замерзла в трубі вода не руйнує виріб
- труба поліетиленова водопровідна має ідеальне співвідношення ціни і якості, оскільки термін її експлуатації - 50 років
- такі труби абсолютно безпечні для транспортування питної води, оскільки неможливою є ситуація проникнення у них важких металів з зовнішнього середовища. Токсикологічна та бактеріологічна безпека
- монтаж труб – простий, оскільки не потрібно при цьому застосовувати важку землерийну техніку.

В залежності від діаметра та цілей експлуатації труби зварюються в стик, в розтруб, або механічним з’єднанням. Можуть використовуватись електромуфти або затискні фітинги. Монтаж трубопровідних труб ПЕ-80 та ПЕ-100 за своєю ціною є економним, оскільки не потребує використання додаткових розхідників, таких як електроди та ізоляція.

При замовленні необхідно вказати діаметр труби і тиск, на який має бути розрахована труба.
Труби для води діаметром 20-110мм монтуються розтрубним, механічним, або терморезисторним методом.
Труби для води, що мають діаметр від 110мм і більше монтуються стиковим або терморезисторним методом.
Труби поліетиленові водопровідні закладаються на глибину нище рівня промерзання грунту. Після завершення монтажних робіт НЕОБХІДНО провести пробний запуск води і тільки після цього закопувати трубу. 

Замовляйте продукцію в наших менеджерів за телефонами:
+38 (032) 244-17-70, 243-12-13
+38 (067) 672-71-89