• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Поліпропіленові труби Ekoplastik

Поліпропіленові труби Ekoplastik

Компанія "Полі-сервіс" реалізує зі складу у Львові поліпропіленові труби для опалення відомого чеського виробника - компанії Ekoplastik. Ми пропонуємо труби серій Ekoplastik THERM PLUS та Ekoplastik STABI PLUS найпоширенішого класу труб для опалення Wavin Ekoplastik. Для виробництва труб та фітінгів використовується статичний сополімер поліпропілену, збагачений спеціальними добавками, який має надзвичайно корисні властивості, зокрема рівномірний розподіл навантаження по всій довжині стінки труби, ще більше збільшує рівень міцності і термін служби.

Такий варіант поліпропіленових труб вирізняється серед інших своєю екологічністю, вельми довгим терміном служби і універсальністю: застосовувати такі труби можна з однаковим успіхом як для систем холодного питного водопостачання, так і для гарячого водопостачання, а також для підлогового опалення.

Труби для опалення Ekoplastik THERM PLUS.

полапропіленові труби Ekoplastik TERM PLUS

Основні риси, що вирізняють PP-RCT від аналогів. У чому основна відмінність нового типу поліпропіленових труб для опалення лінійки Ekoplastik THERM PLUS, від аналогів інших виробників?

По-перше, поліпшений кристалічний молекулярний склад поліпропілену, що використаний у системи PP-RCT. Це дає можливість якісно змінити характеристики експлуатації готових систем опалення чи водопостачання.

По-друге, поліпропіленові труби з рандом сополімеру PP-RCT показані до застосування у мережах подачі питної води (холодної), гарячої води і систем опалення у житлових будинках, офісних приміщеннях, готелях, лікарнях, будівлях громадського призначення.

Wavin Ekoplastik виготовляє поліпропіленові труби лінійки THERM PLUS та фітинги до них у діаметрах, що користуються найбільшим попитом – від двадцяти до сорока міліметрів.

Основні переваги системи THERM PLUS полягають у відмінній стійкості до високого тиску, при великих температурах теплоносія, що дозволяє фактично повністю усунути ризик забруднення питної води у мережі, яке відбувається у наслідок з'єднання елементів системи зварюванням.

Труби для опалення Ekoplastik THERM PLUS повністю відповідають вимогам Європейської Директиви 2002/72/ЄС, як такі що можуть вступати в контакт з продуктами харчування. Варто особливо наголосити - вода для пиття є головним та незамінним продуктом харчування, навіть життєдіяльності людини.

Високі показники механічної міцності та жорсткості, стійкість до хімічного впливу, великий термін служби, набагато вищі показники експлуатації нової системи THERM PLUS дають якісно нові можливості її використання у промисловості.

Переваги системи Ekoplastik THERM PLUS:

• стійкість системи до високотемпературних режимів (гарантовано довгу експлуатацію при температурі від 70°С до 90°С)
• система має стійкість до високого тиску теплоносія
• велика площа січення потоку
• десятирічна гарантія від виробника
• адекватна ціна.

Поліпропіленова система Ekoplastik THERM PLUS пропонується у двох кольорах – класичному сірому та білому кольорі. Це дає змогу обрати труби для опалення, що відповідають кольоровій гаммі об’єкту.

Замовляйте в компанії "Полі-сервіс" системи поліпропіленових труб Ekoplastik THERM PLUS і вони надійно прослужать вам довгі роки.

Поліпропіленові труби Ekoplastik STABI PLUS

поліпропіленові труби Ekoplastik STABI PLUS

ООО "Полі-сервіс" пропонує новий клас труб з серії Wavin Ekoplastik - міцні поліпропіленові труби та фітінги з кисневим бар'єром - Ekoplastik STABI PLUS. Це тришарова труба з поліпропілену нового покоління, яка має армування з алюмінієвої фольги, що дає змогу експлуатувати системи не менше 50 років, а то й довше.

Труби та фітінги STABI PLUS доступні в розмірах від 16 до 110 мм і призначені для встановлення в приміщеннях розподілу тиску питної води, гарячої та холодної води, центрального і підлогового опалення.

Опис та технічні характеристики системи STABI PLUS:

• не підлягають впливу корозії
• гігієнічно нешкідливі
характеризуються низьким рівнем втрати тиску по довжині (на тертя)
• хімічно стійкі
• мають низьку електропровідність
• гнучкі
• безшумні в процесі експлуатації.

Труби та фітінги монтуються методом технічного зварювання, що забезпечує бездоганне з'єднання елементів системи.

Максимально допустима робоча температура в системі опалення - 95°С. Максимальний робочий тиск - 10 атмосфер.

Для армування поліпропіленових труб STABI PLUS використовується алюмінієва фольга, яка забезпечує необхідний кисневий бар'єр. Це запобігає проникнення кисню при нагріванні води та підвищує безпеку експлуатації. Завдяки використанню нового покоління поліпропілена PP-RCT STABI PLUS , труби вирізняються високою стійкістю до температури, довгостроковою безпекою в експлуатації та стійкістю до механічних пошкоджень.

 

Замовляйте поліпропіленові труби Ekoplastik або задавайте питання менеджеру ТОВ "Полі-сервіс" за телефонами:
(032) 244-17-70, 243-12-13
(067) 672-71-89