• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Радіатори опалення Stelrad

Радіатори опалення STELRAD

Шукаєте якісні сталеві радіатори за розумною ціною? ТОВ "Полі-сервіс" Львів пропонує радіатори опалення відомого європейського виробника Caradon Stelrad.

Стандартні сталеві радіатори Caradon Stelrad – це опалювальні прилади панельного типу, які мають декілька варіантів виконання. Відмінною особливістю таких радіаторів є то, що вони призначені для приміщень, в яких трубна розв'язка проходить по стіні або в стіні і, відповідно, підключення опалювальних приладів доцільніше здійснювати збоку. Для цього в кожному стандартному радіаторі STELRAD є торцеві монтажні отвори з різьбами.

До стандартних радіаторів можна віднести дві серії: COMPACT та ACCORD

Відмінність їх полягає в тому, що радіатори із серії COMPACT мають декоративні торцеві панелі та верхню решітку з візерунком, а в серії ACCORD цих накладок немає, що дозволяє заощадити на ціні опалювальних приладів. У всьому іншому радіатори з цих двох лінійок сталевих радіаторів STELRAD повністю ідентичні.

Сталеві радіатори STELRAD COMPACT

СOMPACT - найбільш популярний радіатор з боковим під’єднанням. Радіатор Compact з декоративними бічними панелями та елегантними верхніми ґратками додасть до інтер'єру приміщення гармонію і подарує комфортне тепло. Поверхня радіатора має безпечне для дітей покриття. Радіатор повністю укомплектований і готовий до встановлення.

Сталевий радіатор опалення STELRAD COMPACT Сталевий радіатор опалення STELRAD COMPACT

Сфера застосування:

Сталеві радіатори для опалення STELRAD COMPACT застосовуються для встановлення  у системах водяного опалення багатоквартирних будинків, заміських котеджів, а також виробничих та комерційних приміщень. Радіатори мають 4 отвори для введення та виведення теплоносія зліва і справа.

Відмінні особливості:

Сталеві радіатори STELRAD COMPACT виготовляються з листового металу марки DIN 1623 у вигляді компактної панелі. Всі радіатори перед пофарбуванням знежирюються, обробляються фосфатом заліза і проходять ґрунтування за методом електрокатафореза, за стандартом DIN 55900.

Фарбування сталевого радіатора проводиться електростатичним нанесенням високоякісного порошкового складу. Після цього радіатор піддається гарячій сушці. На останньому етапі виготовлення кожен сталевий радіатор STELRAD проходить випробування тиском 1.6 МПа, що значно перевищує середній тиск у системах опалення багатоповерхових будинків.

Кожен радіатор опалення STELRAD упаковується таким чином, щоб максимально вберегти його від пошкоджень при транспортуванні та монтажі. Упаковку із захисними куточками рекомендується знімати тільки після того, як радіатор вже встановлений і підключений.

Лінійка радіаторів Compact складається з чотирьох типів, доступних для вісімнадцяти значень довжини (400 - 3000 мм) і шести висот (300 - 900 мм).

Габаритні та технічні дані радіатора Stelrad Compact:

Виріб: Повністю облицьований компактний радіатор.

Облицювання: Верхня решітка та бічні панелі.

Комплект постачання: Кріплення на стіну (кутові консолі), заглушка, ручний повітрявідвідник, інструкція для монтажу.

Підключення: 4×½”, внутрішня різьба.

Вушка: 2 пари монтажних вушок для радіаторів до 1600 мм, 3 пари - для радіаторів понад 1800 мм.

Максимальний робочий тиск: 10 бар (випробувальний тиск 13 бар).

Максимальна робоча температура: 110°C.

Тип: 11 | 21 | 22 | 33

Висота: 300 | 400 | 500 | 600 | 900 мм

Довжина: 400 – 3,000 мм

Глибина: 61 | 77 | 100 | 158 мм

Гарантія виробника: 10 років.

 

Сталеві радіатори опалення STELRAD NOVELLO

Серія NOVELLO – це радіатори у новому, продуманому виконанні підключення, з закругленими безпечними для дітей краями, з вмонтованим термостатичним краном та нижньою подачею теплоносія. Профільні вентильні радіатори опалення з універсальним підключенням, з листкової сталі малої товщини, компактного розміру. Лінійка складається з чотирьох типів, доступних для вісімнадцяти значень довжини (300-4000 мм) і шести висоти (300-900 мм). Класичний дизайн і універсальність підключення зробили радіатор NOVELLO невід'ємною частиною сучасного будинку.

Стандартні радіатори NOVELLO

STELRAD NOVELLO - це сталеві радіатори опалення, які рекомендовано до монтажу в сучасних інсталяціях з нижнім під'єднанням труб. 
Радіатор споряджений вбудованим регулювальним вентилем. Даний радіатор можна підключати, як знизу, так і збоку.

Сталевий радіатор опалення STELRAD Novello

 

Радіатори NOVELLO М

Це тип радіаторів опалення зі сталі з центральним нижнім підключенням. Конструкція STELRAD NOVELLO М дозволяє більш гнучко підходити до проектування. При необхідності, можна поставити радіатор іншого розміру без заміни підведення труб.

Сталевий радіатор опалення STELRAD Novello М Сталевий радіатор опалення STELRAD Novello М

Радіатори нового покоління NOVELLO М ECO

Ці опалювальні прилади нового покоління з принципово іншим розподілом теплоносія по контуру. Завдяки зміні порядку його циркуляції з паралельної на послідовну сталеві радіатори NOVELLO М ECO мають перевагу над звичайними радіаторами.Час нагріву скорочується на 25%, відчутно зростає потужність, економиться близько  10% енергії.

Сталевий радіатор опалення STELRAD Novello М ECOСталевий радіатор опалення STELRAD Novello М ECOСталевий радіатор опалення STELRAD Novello М ECO

 

Характерною особливістю радіаторів NOVELLO є, те що використання  дані радіатори можуть бути застосованими до підключення у приміщеннях, де трубна розв'язка проходить в підлозі і підключення опалювальних приладів доцільніше здійснювати знизу. Для цього в кожному універсальному радіаторі STELRAD є як торцеві монтажні отвори з різьбленням та  два отвори знизу радіатора. Крім цього кожен радіатор має вбудований термовентиль. Тому для автоматичного регулювання температури в приміщенні необхідно лише встановити терм оголовку у один з бічних отворів. У цьому випадку термоголовка буде слугувати за керуючий елемент, а вбудований в радіатор термовентиль - регулюючий.

Габаритні та технічні дані стандартного радіатора серії NOVELLO:

Виріб: Повністю облицьований вентильний радіатор.

Облицювання: Верхня решітка і бічні панелі.

Попередня установка компонентів: Попередньо встановлений вентиль Heimeier +4368 або +4369, повітрявідвідник та заглушки.

Вентильна вставка: Вбудований регулювальний вентиль (без термостата) вмонтований на заводі з правого боку радіатора, сертифікований за CEN, перевірений відповідно до вимог стандарту EN215 і сумісний з головками термостатів М30х1,5мм.

Термостатичний вентиль має заводське налаштування, яке залежить від розмірів радіатора. Воно забезпечує оптимальну потужність приладу. Вентильна вставка налаштована для роботи з двотрубною системою. При установці на однотрубну систему необхідно виставити значення 8.

Комплект поставки: J-кронштейни (тип Monclac), гвинти і заглушки.

Підключення: Внутрішня різьба 6х1/2", підведення знизу виконане праворуч. Для лівостороннього підключення радіатори типів 21, 22, 33 можна розгорнути лицьовою стороною до стіни.

Вушка: Радіатори стандартного білого кольору постачаються без вушок (типи 21, 22, 33), тип 11 - з вушками. Радіатори всіх типів, пофарбовані в колір, відмінний від стандартного, постачаються з вушками: 2 пари для радіаторів довжиною до 1600 мм, 3 пари для радіаторів довжиною від 1800 мм.

Максимальний робочий тиск: 10 бар (випробувальний тиск 13 бар).

Максимальна робоча температура: 110°C.

Тип: 11 | 21 | 22 | 33.

Висота: 300 | 400 | 500 | 600 | 900 мм.

Довжина: 400 – 3,000 мм.

Глибина: 61 | 77 | 100 | 158 мм.

 

Щоб отримати додаткову інформацію або зробити замовлення - зверніться до менеджерів ТОВ "Полі-сервіс" за телефонами:
(032) 244-17-70, 243-12-13
(067) 672-71-89