• На ринку з 2002 року!
 • No1 : Найширший асортимент продукції!
 • office@poliservice.com.ua

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Хімічно зшитий пінополіетилен

Хімічно зшитий пінополіетилен

Зараз, коли ціни на енергоносії стрімко зростають, питання енергозбереження як ніколи актуальне. Це однаково стосується як мешканців багатоквартирних будинків, так і власників приватних будівель. Комплексна звукоізоляція та теплоізоляція будинку – даху, стін, підлоги, віконних та дверних отворів - є одним з основних джерел енергозбереження та створення комфортної атмосфери всередені помешкання.

ТОВ "Полі-сервіс" пропонує вам нову торгову марку енергозберігаючого матеріалу високого стандарту якості Європейського Союзу - хімічно зшитий пінополіетилен (ХЗП), який поєднує в собі п'ять основних властивостей за одну ціну, а саме: теплоізоляцію, звукоізоляцію, гідроізоляцію, пароізоляцію, вітроизоляцію. ХЗП використовується для реалізації сучасних енергоефективних рішень та інноваційних матеріалів у будівництві та комунальному господарстві, в енергетиці та нафтогазовидобувної промисловості, в автомобіле-, авіа-, вагоно-і машинобудуванні, будівництві автомобільних і залізних доріг, тунелів і метро.

Матеріали з хімічно зшитого пінополіетилену настільки успішно виконують свої функції і конкурентні за ціною, що західні будівельники віддають перевагу їм всюди, де можливо, перед іншими типами ізоляції. Такий сучасний і перспективний спосіб ізоляції дозволяє вирішити проблему збереження тепла за умов максимальної вигоди і мінімально витрачених зусиль.

Ринок спіненого поліетилену найбільш «молодий» з усіх спінених полімерів, тому і характеризується великими темпами зростання споживання і виробництва.

Теплоізоляція та звукоізоляція з ХЗП

хімічно зшитий поліетилен

Хімічно зшитий пінополіетилен настільки добре виконує свої функції, що закордонні будівельники віддають йому повну перевагу перед іншими видами ізоляційних матеріалів, що дозволяє вирішити проблему збереження тепла за мінімальних витрат зусиль та максимальної вигоди.

Формати зшитого поліетилену:

• рулонний матеріал, або так зване полотно стандартне, має особливу закриту стільникову структуру, за рахунок чого досягається особливо низька його гігроскопічність, він має високі показники поглинання звук, високі показники зносостійкості. Гігієнічно безпечний матеріал. Є сумісними з іншими видами матеріалів (вода, хімічні речовини та нафтопродукти).

• листковий ХСП має схожі характеристики із рулонним матеріалом, відрізняється лише меншою еластичністю, саме тому більше підходить для ізоляції рівних поверхонь (стіни, підлога, простір між кроквами та дахом та інше).

Переваги:

 • Сировина є екологічно чистої та гігієнічного безпечною.
 • Матеріал не гігроскопічний. Водостійкий. Забезпечує високі показники теплоізоляційних характеристик при різних умовах експлуатації.
 • Легко та швидко монтується, має низькі показники витрат праці.
 • Стабільно високу якість забезпечує сертифікована система якості виробництва.
 • Оптимальна вартість.
 • Широкий спектр застосування у різних галузях від будівництва до машинобудівної галузі, залізничного транспорту, тощо.

 

Пінополіетилен XLPE марки Melfoam

Є відмінним теплоізоляційним матеріалом, стійким до несприятливих впливів зовнішнього середовища. Melfoam - це новий, технологічний матеріал, який з'єднав в собі кращі властивості своїх складових: повітря та поліетилену. Хімічно стійкий, екологічний, володіє великим опором теплопередачі, високими звукоізоляційними властивостями, Melfoam знайшов застосування в різних галузях народного господарства. Легкість обробки, комбінування Поліфома з різними матеріалами зробили його незамінним продуктом в різних областях від виробництва іграшок до капітального будівництва, туннелестроенія, машинобудування та автомобілебудування. Продукція польського заводу Joongpol полюбилася туристам і спортсменам, мисливцям та рибалкам, військовослужбовцям і геологам - люди отримали високоякісні, яскраві, функціональні вироби для заняття спортом і відпочинку.

Melfoam є хімічно зшитим пінополіетиленом із закритою структурою комірок та має наступні властивості:

 • відмінну теплоізоляцію - коефіцієнт теплопровідності 0,037В/мК при 10oС і щільності 30кг/м3;

 • добру звукоізоляцію від динамічних шумів і постукувань - у поєднанні із закритою структурою вічок, хорошим поєднанням пружності і низької щільності (30кг/м3) дозволяють при товщині звукоізоляційного шару в 10мм в конструкції "плаваючої підлоги" добитися зниження індексу приведеного рівня ударного шуму 25db;
 • хімічну стабільність - Melfoam відрізняється хорошою стійкістю до різних хімічних сполук, а також сумісний практично з будь-якими будівельними матеріалами, наприклад, з бетоном, цементом, деревом і іншими, не вступає в реакцію з бензином, ацетоном і іншими;

 • стійкість до гниття і довговічність при експлуатації протягом 50 років без втрати фізіко-механічніх властивостей; Melfoam виробляється з полімерної сировини, завдяки чому володіє підвищеною мікробіологічною стійкістю;
 • гранична температура застосування: від - 40 до +110

 

Ціни на хімічно зшитий пінополіетилен

 

Замовляйте продукцію або задавайте питання нашим менеджерам за телефонами:
(032) 244-17-70, 243-12-13
(067) 672-71-89