• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Труби для тепломереж

Труби для теплових мереж

труби для опалення фото

ТОВ "Полі-сервіс» пропонує зі складу у Львові поліетиленові труби для прокладання теплових мереж та гарячого водопостачання і фасонні частини до них в діапазонах розмірів 32/90 - 478/630. Продукція відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.5-31:2007 «Трубопроводи заздалегідь тепло ізольовані спіненими поліуретаном для мереж гарячого водопостачання і теплових мереж. Труби, фасонні вироби і арматура. Технічні умови».

Зверніть увагу:   Ціни на труби для теплових мереж

Труби для тепломереж заздалегідь теплоізолюються спіненими поліуретаном , дозволяють транспортувати теплоносії при температурах +140°С(150°С) та максимальному робочому тиску не більше 1,6 Мпа.

Номенклатура теплоізольованих виробів:
- труби діаметром від 32/90 до 530/710 мм (прямі, з металевою заглушкою ізоляції, з металевою заглушкою ізоляції і кабелем виводу, з виводом кабелю, з металевою заглушкою ізоляції із виводом сигнальних дротів);
- коліна з кутом згину 15°, 30°, 45°, 60°, 75°, 90° (стандартні, подовжені, з патрубком розповітрювача);
Z і П-подібні елементи компенсуючої дії;
- трійники (прямі, кутові, паралельні);
- опори (нерухомі, кутові, ковзні, направляючі);
- компенсатори (вільні, разові);
- заглушки (металеві, металеві з виводом кабелю, металеві з виводом сигнальних дротів, поліетиленові, для труб із сталевої оцинкованої бляхи);
- рукави кінцеві (роз’ємні, попередньо сформовані);
- арматура (клапани запірні, клапани з одним розповітрювачем, клапани з двома розповітрювачами, дренаж, клапани з двома дренажами);
 -адаптери;
 -ущільнюючі кільця;
 -комплекти ізоляції стиків (ЕТ1 - насувні муфти, ЕТ2 – термоусадкові муфти, ЕТ3 – електрозварні муфти, ЕТ4 – муфти із сталевої оцинкованої бляхи);
- компенсаційні подушки;
- стрічка ковзна;
- система сигналізації (комплектуючі на стик, допоміжні інструменти, прилади).

Використання труб опалення з поліетилену та фасонних частин до них дозволяє забезпечити:
• суттєве зменшення втрат тепла при транспортуванні (до 1,5-2%), за рахунок сучасних технологій попередньої ізоляції труб поліуретаном. Спінений циклопентаном пінополіуретан має значно кращі теплотехнічні властивості порівняно з ізоляційними матеріалами, створеними за допомогою фреону або Со2.
• абсолютну герметичність теплових мереж за рахунок використання поліетилену ПЕ 80. Для тепло- та гідроізоляції стиків труб теплових мереж використовують стикові ізоляційні комплекти (фітінги). Висока якість тепло- та гідроізоляції стиків гарантує довговічну і безаварійну експлуатацію системи теплопостачання.
• гарантований термін експлуатації теплотраси становить 30-40 років (теплоізоляційні характеристики заздалегідь ізольованих труб для опалення незмінні впродовж всього терміну експлуатації).
• зменшення капітальних витрат на 15-20%, експлуатаційних, – в 9 разів, ремонтних – в 3 рази (експлуатація заздалегідь ізольованих трубопроводів не потребує профілактики, як наслідок – споживачі не страждають від щорічних літніх відмикань гарячого водопостачання.
• термін безканального прокладання теплотраси зменшується в 3-4 рази.

Запитуйте актуальні ціни на труби для тепломереж в наших менеджерів за телефонами:
+38 (032) 244-17-70, 243-12-13
+38 (067) 672-71-89