• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Фасонні частини для труб ПВХ

Фасонні частини для труб ПВХ

Каналізаційна ревізія

Призначення каналізаційної ревізії - забезпечення доступу в каналізаційну систему для визначення місця засмічення і прочищення труб ПВХ зсередини. Деталь має кришку, відкрутивши яку можна отримати доступ до труби. Ревізія є невід'ємною частиною будь-каналізаційної системи.
Корпус виробу зроблений з полівінілхлориду оранжевого кольору. В комплект входить гумове ущільнювальне кільце.

Клапан зворотній каналізаційний

Основна функція зворотнього каналізаційного клапану - обмеження руху в середині трубопроводу одним напрямком. Якщо напрямок потоку в системі змінюється на протилежний - зворотний клапан перекриває потік рідини. Такий механізм запобігає підйому води і витоку стічних вод на поверхню у випадку сильного засмічення каналізаційної системи.
Встановлюється він у горизонтальному або вертикальному положенні. Напрямок рідини вказано стрілкою. Є можливість ручного регулювання.

Каналізаційний відвід

Відвід - з'єднювальна деталь деталь, яка застосовується при будівництві будь-якої каналізаційної системи. Використовується для зміни напрямку трубопроводу при його будівництві. Як і труби ПВХ, відводи виготовляються з полівінілхлориду оранжевого. Випускаються вироби з різним кутом повороту: 15, 22, 30, 45, 60, 87 градусів. Для забезпечення герметичності з'єднань передбачені ущільнювальні гумові кільця.

Заглушка для каналізаційних труб

Заглушка ПВХ встановлюється для щільного перекриття розтруба.
В більшості випадків використовується при встановленні сантехніки для запобігання появи неприємного запаху з каналізації і забруднення розтруба в період штукатурних, плиткових, та інших робіт. Також може використовуватися для захисту труб під час транспортування.

 

З'єднувальна муфта

Двохраструбна сполучна муфта ПВХ необхідна для з'єднання між собою гладких кінців труб ПВХ. Для забезпечення герметичності з'єднань з кожного боку є ущільнювальне гумове кільце. Також муфти можна використовувати для виконання ремонтних робіт.

 

ПВХ трійник 45°

Трійник використовується для облаштування розгалужень під кутом 45 °. З його допомогою можна приєднати декілька стояків до центрального каналізаційного каналу. В конструкції виробу передбачені гумові ущільнювальні кільця з двох сторін і гладкий кінець зі знятою фаскою з іншого.
Термін служби виробу не менше 50 років.
Обираючи для монтажу зовнішньої і внутрішньої каналізації труби і трійники пвх, ви отримуєте гарантію надійності, довговічності, герметичності системи. Ціна на тройнкі для каналізації також є важливою перевагою, оскільки допомагає скоротити витрати як на будівництво, так і на подальшу експлуатацію.

ПВХ трійник 87°

Трійник є невід'ємною часью будь каналізаційної системи. Використовується для підключення декількох сантехнічних вузлів до однм стояку. Для забезпечення найкращої герметичності трійник з»єднується безшовним способом. В комплект входять гумові ущільнювальні кільця необхідні для забезпечення герметичності з'єднань. Як і інші комплектуючі, він легко і швидко монтується і демонтується. Попередньою підготовки перед використанням не потрібно.

Редуктор

Каналізаційний редуктор застосовується для з'єднання труб різного діаметру. Також, з його допомогою можна приєднати сталеву трубу до труби з ПВХ. Для забезпечення геметічності з'єднань у виробі передбачені спеціальні гумові ущільнювальні кільця. Інша назва виробу - перехід.
Каналізаційний редуктор виконаний з полівінілхлориду оранжевого кольору. Як і інші комплектуючі з цього матеріалу, він характеризується чудовими експлуатаційними властивостями: стійкість до корозії, гниття, агресивного впливу навколишнього середовища. Каналізаційна система з елементів ПВХ швидко та просто монтується. Коштів на її обслуговування потрібно набагато менше.

 

Наша компанія пропонує великий асортимент фасонних частин з ПВХ українського виробництва.

Зверніть увагу:    Ціни на фасонні частини для внутрішньої каналізації

Зверніть увагу:     Ціни на фасонні частини для зовнішньої каналізації

Щоб отримати консультацію або замовити продукцію - телефонуйте менеджерам за номерами:
+38 (032) 244-17-70, 243-12-13 
+38 (067) 672-71-89