• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua
[forms ID=1]

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Дренажні труби ПВХ

Дренажні труби ПВХ

АКЦІЯ на труби дренажні!
діаметр 100 - 22.20 грн.
ЕR 1- 110 - 54.00 грн.
ЕR 1- 160 - 91.60 грн.
ЕR 1- 200 - 148.52 грн.
Для замовлення акційної продукції телефонуйте:
(032) 244-17-70, 243-12-13
(067) 672-71-89

УВАГА!
Щоб зробити правильний вибір пластикових труб, необхідно знати:
- Діаметр пластикових труб виміряється в мм по зовнішньому діаметрі.
- Пластикові труби розрізняються за призначенням.

ТРУБИ ДЛЯ ДРЕНАЖУ

Дренажні труби випускаються промисловістю як одношарові так і двошарові жовтого або чорного кольору з перфорацією. Труби діаметром 50-100 мають перфорацію 360°. Труби діаметром 110-400 мають перфорацію 120°, 220°, 360°. Щоб дренажні отвори з часом не замулювались, труби необхідно обмотувати геотекстилем.

ТОВ “Полі-сервіс” м. Львів реалізує дренажні труби ПВХ за цінами виробників:
- Одношарові Ø 50-200 мм
- Двошарові Ø 110-400 мм

Дренажні гофровані труби випускаються з полівінілхлориду (ПВХ) і відповідних добавок методом екструзії. Спіральні витки стінок не тільки збільшують стійкість труби до стиснення, але й підвищують її еластичність. Це робить можливим змотування довгих відрізків, транспортування та складування виробів у бухтах, що так само спрощує укладання дренажних труб в траншеї складної конфігурації. 
Термін експлуатації виробів - не менше 50 років. Діаметр труб коливається від 50 мм до 400 мм. Найбільш ходовими є дренажні труби діаметром 100 мм.

Переваги дренажних труб з ПВХ:

- ребра жорсткості дозволяють рівномірно розподіляти навантаження грунту по всій довжині труби, що в сукупності з покращеними фізико-механічними властивостями матеріалу (полівінілхлоріду) дає можливість необмеженої експлуатації;
- при монтажі, труба легко ріжеться звичайною пилкою;
- матеріал є стійким до кислот і лугів, а також до комах, бактерій і цвілі;
- важливою перевагою гофрованих труб з ПВХ є мала вага (до 20 разів менше ваги керамічних труб рівного діаметра), завдяки чому транспортування і укладання труб значно дешевше і швидше.

Дренажні труби ПВХ використовуються для осушення вологого грунту в землеробстві та ландшафтній архітектурі, відведення води від спортивних комплексів, доріг, фундаментів будівель і т.п. Для забезпечення ефективної роботи дренажної системи слід: ретельно добирати діаметр труб, грамотно визначити розташування та ухил дренажної системи, обсипання труб і облаштування дренуючого шару. Діаметр труб і відстань між ними визначається кількістю води, яка відводиться за одиницю часу.

Рекомендації з укладання дренажних труб:

1. Для проектування системи дренажу на конкретній ділянці необхідно:
знати вертикальне планування ділянки;
визначити рівень грунтових вод (для цього потрібне проведення гідрогеологічних вишукувань на глибину до 3-4 метрів);
встановити тип грунту. Такий комплексний підхід до вирішення проблеми дренажу дає позитивний результат у визначенні заходів щодо захисту родючого шару грунту і споруд.
2. Діаметр дренажної труби і глибина укладання визначаються фахівцем в залежності від типу, ступеню зволоження грунту та інших місцевих особливостей. Необхідно мати вертикальну планіровку осушуваної території, яка дозволить правильно вивчити рельєф і напрям стоків.
3. В спеціально прориту траншею засипається шар піску, далі шар щебеню (висотою не менше 20 см). Ширина дна траншеї повинная дорівнювати зовнішньому діаметру трубопроводу плюс 40 см. Поперечний переріз траншеї може мати прямокутну чи трапецевидну форму. Дно не повинно містити твердих грудок, цегли, каменю і т.д.
4. Зверху на шар щебеню укладається дренажна труба. Верхня частина засипається шаром щебеню (не менше 20 см.), а потім знову шаром піску. Зовнішня частина грунту обкладається дерном.
5. З метою забезпечення нормальної експлуатації, дренажні труби укладаються на непромерзаючу глибину (мінімум на 80 см).
6. Дренажні труби укладають з ухилом не менше 3 градусів, відвід води здійснюється через перфоровані отвори в трубі або ж через зазори між трубами.
7. Для обслуговування систем дренажу необхідно встановлювати оглядові колодці на прямих ділянках не рідше, ніж через 50 метрів, а також у місцях поворотів, перехрещень та змін кутів нахилу дренажних труб.
8. Дренажна мережа виводиться у відкриту водойму через вивідну трубу з гратчастим клапаном, або в дощову каналізацію через вивідну трубу із зворотним клапаном.
9. В умовах садових і дачних ділянок дренаж доцільно прокласти навколо будинку (на відстані 0,5-1 м) і відвести воду в найближчу канаву, басейн або колодязь. В залежності від габаритів ділянки та рівня грунтових вод можливе додаткове дренування (наприклад, по периметру ділянки).
10. Вода при осушенні ділянки зазвичай відводиться в дорожній кювет або природну водойму. Якщо з певних причин цього зробити неможливо (ухил рельєфу в бік від вулиці, сильно перезволожені ділянки, глибоке укладання дренажної системи і т. п.), то використовують спеціальні водостічні басейни або колодязі, з яких вода відкачується штучно насосами з автоматичним регулюванням режиму роботи (при підвищенні грунтових вод до встановленої позначки насос починає працювати і вода віддаляється).
11. Для нарощування і стикування дренажних труб між собою використовуються з'єднувальні фітинги для каналізаційних труб ПВХ.
12. Найпоширеніша система дренажу прокладається у формі «ялинки», тобто у велику дренажну трубу-колектор з двох сторін підводиться мережа таких самих дренажних труб-збирачів. З колектора грунтова вода самопливом іде в зливову каналізацію або придорожній кювет. У випадку, коли місця зливу води знаходяться вище рівня ділянки, необхідний дренажний колодець, з якого вода видаляється за допомогою насоса.

 

Ціни на гофровані дренажні труби ПВХ запитуйте в менеджерів за телефонами:
(032) 244-17-70, 243-12-13 
(067) 672-71-89