• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Водопровідні труби ПВХ

Напірні труби ПВХ для магістральних водопроводів

Напірні водопровідні труби призначені для прокладання магістральних водопроводів, в тому числі господарсько-питного призначення, а також для транспортування інших рідкіх та газоподібних речовин згідно таблиць хімічної стійкості ПВХ. Діапазон робочих температур - від 0 до 45оС, Термін служби полімерної труби становить 50 років. Стандартна довжина труб е рахуючи розтруба складає 6 метрів. Робочі тиск (Рраб) = 6,3 Па; 8Па; 10Па; 12,5 Па; 16Па. (Від 6 до 16 атм.).

Зверніть увагу:   Ціни на труби ПВХ для напірного водопостачання

Основні характеристики і переваги труб напірних водопровідних труб з ПВХ:

- мала вага - до 5 разів менша за вагу металевих аналогів
- відсутність корозії, стійкість до солей, кислот та лугів
- труби ПВХ не встпупають в реакцію з водою, тому не надають водопровідній воді забарвлення, запаху, не сприяють відкладенню осаду
- низький коефіцієнт лінійного розширення
- відмінна пропускна здатність, яка не зменшується з часом
- висока пружність - труби стійкі до гідравлічних ударів
- здатність утворювати разом з навколишнім грунтом єдину систему, здатну поглинати навантаження
- низька шорсткість, здатність до самоочищення, виключаються втрати напору на тертя
- низька чутливість до УФ
- морозостійкість, труби не схильні розтріскування при повному промерзанні (без наявності води).

Магістральні водогони з ПВХ легко і надійно з'єднуються в розтруб за допомогою гумових ущільнювачів гумових кілець
Напірні труби з полівінілхлориду легко ріжуться, тому можна на місці монтажу швидко укорочувати трубу, що значно зменшує витрати часу та обладнання на її прокладку.
Високі теплоїзоляційні властивості матеріалу дозволяють захистити температуру рідини, що транспортується, від впливу температури навколишнього середовища
Висока електроізоляційна здатність виключає пошкодження водопроводу і гарантує відсутність аварій в результаті електричної корозії. Труби ПВХ - важкозаймисті, температура займання - 500 градусів за Цельсієм.

Упаковка, складування, транспортування

Напірні труби упаковуються в пакети почергово розтрубами і гладкими кінцями. Товар необхідно зберігати в горизонтальному положенні на плоскій підставці. В процесі навантаження і розвантаження необхідно виключити можливість механічних пошкоджень, не можна скидати, тягти волоком або за допомогою сталевих тросів. Труби ПВХ транспортують в горизонтальному положенні.

Правила монтажу

Монтаж магістральних водопроводів з ПВХ відбувається набагато швидше, ніж зі сталі або поліетилену і при цьому не вимагає наявності спеціального зварювального устаткування і наявності електрики. Труби для напірного водопостачання потрібно встановлювати при температурі до мінус 10 градусів за Цельсієм. Рекомендують при кладці таких труб використовувати будь-які лубриканти. Це можуть бути прості мильні розчини або силіконові мастила або гліцерин. Для укладання водопроводу, як правило, готується траншея, ширина якої більше на 40 см зовнішнього діаметра труби, обов'язково потрібно вирівняти дно траншеї. Що ж стосується глибини, то напірні труби закладаються на різну глибину, від мінімальної глибини промерзання до 8 метрів. Її визначають фахівці вже для конкретного місця.

 

Ціни на водопровідні труби ПВХ запитуйте в менеджерів за телефонами:
+38 (032) 244-17-70, 243-12-13 
+38 (067) 672-71-89