• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua
[forms ID=1]

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Запірна арматура

Запірна арматура Blucast та Bohamet

Запірна арматура Blucast Львів, КиївЗапірна арматура Blucast Львів, КиївЗапірна арматура Blucast Львів, Київ

Трубопровідна арматура - пристрої, які встановлюються на агрегатах, трубопроводах під тиском і які застосовуються для керування потоками робочих середовищ (шляхом маніпуляцій з площею прохідного перерізу). Найбільш широко вживаним різновидом трубопровідної арматури є запірна арматура. Її специфічна функція – перекриття потоку робочого середовища. Контрольно-спускну та пробно-спускну арматуру також зараховують до запірної арматури (така арматура використовується з метою контролю рівня рідкого середовища, наприклад, газу, води). Основою конструкції даних пристроїв є корпус та запірний пристрій, які приварюються, або ж кріпляться на трубах за допомогою перехідних патрубків (фланцевих, муфтових , цапфових або ж штуцерних).

ТОВ "Полі-сервіс" (Львів, Київ) реалізує запірну арматуру з чавуну відомоих європейських брендів Blucast та Bohamet. Компанія Blucast займається виробництвом та оптовим продажем запірної арматури та фасонних частин, виготовлених з ВЧШГ, для зовнішнього трубопроводу. Розпочавши свою діяльність у 2000 році, компанія успішно розвивається, поповнюючи асортимент новими зразками чавунних виробів для зовнішніх мереж водопостачання.

Зверніть увагу:   Ціни на запірну арматуру Blucast

Звернувшись в нашу компанію ви зможете купити запірну арматуру:
- затвори
- трійники
- зворотні клапани
- вентилі
- патрубки
- переходи
- фланці
- муфти
- хомути
- манжети
- коліна
- сідла та ін.

Зверніть увагу:   Каталог запірної апаратури Blucast

Товар відповідає вимогам міжнародних промислових стандартів, має привабливі ціни та доставляється клієнту в найкоротші терміни.

Звернувшись до менеджера компанії "Полі-сервіс" ви зможете замовити запірну апаратуру з доставкою по Львову та Київу. Також відправимо товар кур'єрською службою по Україні.

+38 (032) 244-17-70, 243-12-13
+38 (067) 672-71-89