• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua
[forms ID=1]

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Як вибрати труби для тепломереж

Обираємо труби для теплотрас

Дуже часто в приватних будинках система опалення передбачає використання теплоносія, який знаходиться поза межами житлового приміщення. Як правило, для цього зводяться різноманітні будівлі, в яких встановлюється опалювальний котел.

Для того, щоб тепло прийшло до вас у дім, його необхідно вести ззовні. Теплотраса може прокладатись як по повітрю, так і під землею, але в обох випадках труби повинні бути максимально захищені від зовнішніх факторів. Потрібна хороша теплоізоляція труб, щоби в дім доходило все тепло, а не його залишкова частина.

Особливості вибору труб для прокладання теплотрас

При неякісній теплоізоляції теплотраса може втрачати до двадцяти п’яти процентів тепла. У наш час для прокладання теплотрас використовують сучасні матеріали, які покривають труби надійним ізолюючим шаром. Він не тільки добре зберігає тепло, але й захищає труби від механічних впливів. Труби для теплотраси обираються в індивідуальному порядку з урахуванням всіх технологічних критеріїв.

Труба, що використовується в певному конкретному випадку повинна повністю відповідати умовам, в яких буде експлуатуватися теплотраса. При виборі труб в першу чергу потрібно звернути увагу на температурний режим і тиск у системі.

Якщо теплотраса прокладається у приватному будинку, то в цьому випадку температура нагрівання води в системі повинна бути вище, ніж в централізованих теплотрасах. При цьому тиск у трубі – значно нижче. Якщо основні параметри труби відповідають усім вимогам, вона підходить для проведення теплотраси.

У наш час виробники пропонують покупцям труби для теплотрас, виготовлені з різноманітних матеріалів, тому кожен може підібрати саме те, що йому найкраще підійде.

Труби з оцинкованої сталі. Цей матеріал підходить у більшості випадків. Він не має температурних обмежень і здатний витримувати великий тиск. Завдяки оцинкованому покриттю, метал не піддається корозії, тому строк експлуатації труб доволі великий.

труби для тепломереж з оцинк сталі
Труби з поліпропілену. Цей матеріал є синтетичним і в нього є температурні обмеження. Система опалення не зможе витримати температуру вище ста дев’яноста градусів. Труба з поліпропілену витримує тиск до дев’яти атмосфер.

труби для теплотрас з поліпропілену
Труби з металопластика. Показники максимального тиску і температури схожі з поліпропіленом. При цьому гнучкість метало пластикових труб невисока, тому при прокладанні теплотраси доведеться використовувати додаткові з’єднувальні фітинги, що збільшить загальну вартість готової продукції.

металопластикові труби для теплотрас

Варіантів теплоізоляційного матеріалу досить багато, тому буде нескладно вибрати той, що влаштує вас як по якості, так і по вартості.

Щоб отримати консультацію, уточнити ціну або замовити продукцію, телефонуйте або відправляйте повідомлення:
+38 (032) 244-17-70, 243-12-13
+38 (067) 672-71-89
E-mail: office@poliservice.com.ua