• На ринку з 2002 року!
  • No1 : Найширший асортимент продукції!
  • office@poliservice.com.ua
[forms ID=1]

Львів, Городоцька, 280

office@poliservice.com.ua

(032) 244-17-70, (067) 672-71-89

Телефонуйте!

Як вибрати пластиковий люк

Як вибрати пластиковий люк

Ні для кого не секрет, що в містах під землею розташовані комунікаційні і каналізаційні шахти та колодязі. Час від часу їх потрібно ремонтувати. Установка каналізаційних люків робить доступ до каналізації зручним для робітників і в той же час – безпечним для пішоходів та транспорту. Люки виготовляють з чавуна або ж різноманітних полімерів. Всі вони повинні відповідати технічним та санітарним нормам.

Для чого потрібні каналізаційні люки?

Цільове призначення каналізаційних люків – захист колодязів та шахт, каналізаційних систем та інженерних комунікацій від пошкодження, забруднення, а також крадіжки комунікаційних кабелів. 

Пластикові люки виготовляють із вторинного поліетилену високого тиску і поліетилену низького тиску. Застосовують при цьому пресовий метод, додають спеціальні модифікуючі добавки. Такий метод дозволяє створювати люки приємного кольору, вони стійкі до опадів та перепадів температур. Матеріал, з якого вони створені, екологічно чистий та абсолютно безпечний для людини. По формі кришки бувають випуклими та пласкими. 

Пластиковий каналізаційний люк


Для того, аби по сторонні особи не могли відкрити люк та проникнути до колодязів, на виробах передбачене спеціальний запірний механізм.

Пластиковий люк з запірним пристроєм

Пластикові люди досить дешеві, це ідеальний варіант для дачних ділянок, котедж них містечок, приватних будинків і садово-паркових зон. Окрім цього їх широко використовують при будівництві стадіонів та зовнішніх комунікаційних мереж.

Зверніть увагу:   Ціни на люки та дощоприймачі

Переваги та недоліки пластикових люків 

Переваг у пластикових люків багато:
• Відносно мала вага, що значно зменшує транспортні затрати.
• Такі люки значно дешевші в порівнянні з чавунними.
• Довготривалий строк експлуатації (понад п’ятдесят років).
• Стійкість до корозії і механічних пошкоджень (такі люки не ламаються).
• Вогнестійкість.
• Стійкість до різких перепадів температур (від -50 до +50 °C), не вигорають на сонці.
• Привабливий зовнішній вигляд.
• Пластикові люки екологічно безпечні.

Єдиний недолік таких виробів: їх не можна використовувати при великих навантаженнях.

Як правильно підібрати пластиковий люк?

Пластикові люки розрізняються по класу механічного навантаження. Тому вибір того чи іншого люку буде залежати від двох факторів: від місця, де потрібно установити люк і від різновиду комунікаційних мереж.

Пластиковий люк

До класу механічного навантаження А15 належать люки легкого типу («Л»). Їх доцільно встановлювати у дворах приватних будинків і котеджів, у скверах і парках – тобто всюди, де відсутній рух транспорту. Такі люки витримують механічне навантаження у півтори тонни. 

Полімерний люк для каналізації

До класу механічного навантаження В125 належать люки середнього типу («С»). Їх установлюють на транспортних стоянках, у скверах, парках, на території приватних будинків, а також на дорогах з помірним рухом легкових машин. Як бачимо з назви (В125), вони витримують навантаження до 12,5 тонн. Тому використовувати їх на магістральних дорогах заборонено в цілях безпеки. 

На колодязі, які мають вихід до комунікаційних мереж, встановлюють спеціальні люки, які мають додатково стальну кришку, що замикається на замок. Це робиться для захисту від злодіїв, які можуть вкрасти комунікаційний кабель для подальшого продажу. Пластикові люки, які використовуються для інженерних мереж, мають на кришці спеціальне маркування. 

Щоб отримати консультацію, уточнити ціну або замовити продукцію, телефонуйте або відправляйте повідомлення:
+38 (032) 244-17-70, 243-12-13
+38 (067) 672-71-89
E-mail: office@poliservice.com.ua